Rustikální kuchyně

Ti z vás, co milují romantiku, mohou volit kuchyně v rustikálním stylu. Tyto kuchyně v rustikálním stylu působí velmi příjemně, vodní dřevem a váš dům či byt promění v teplý a útulný domov. Kuchyně v rustikálním stylu od nás jsou krásné, propracované do posledního detailu, jsou noblesní a lehce nadčasové.

Rustikální kuchyně na míru
Rustikální kuchyně se v posledních letech stávají velmi oblíbené. Nabízíme všechny prvky, které rustikální kuchyně umožňují. Vždy vyrábíme rustikální kuchyně na míru pro váš byt, chatu chalupu či rodinný dům. Rustikální kuchyně na míru od nás překonají veškeré vaše představy. Jsou propracované do posledního detailu a při jejich výrobě pečlivě dbáme na jejich tradiční styl.

Levné rustikální kuchyně Plzeň
Pokud bydlíte v Plzni a okolí a máte zájem o levné rustikální kuchyně, neváhejte a kontaktujte nás. Vyrobíme vám levné rustikální kuchyně na míru pro váš dům. I když se jedná o starobylý nábytek, levné rustikální kuchyně vyrobené od nás jsou kvalitní a jejich účelnost dosahuje maximální úrovně a do stylového interiéru lze vhodně zakomponovat i moderní doplňky a spotřebiče.

Rustikální kuchyně fotogalerie
Rustikální kuchyně může mít mnoho podob a navrhnout a zrealizovat rustikální kuchyň, která splní vaše nároky, vyžaduje zkušenosti a zázemí kvalitní výroby. Nahlédněte do naší fotogalerie rustikální kuchyně a nechte se inspirovat. Rustikální kuchyně od nás vždy budou vždy šperkem vaší domácnosti.

Truhlářství Linhart

Nejlevnější kuchyně pouze u nás. Vyrábíme moderní kuchyňské linky na míru v Plzni a okolí. Luxusní kuchyně za ceny, co zaujmou. Truhlářství Linhart je to pro vás!

 

Moderní kuchyňské linky

Nabízíme moderní kuchyňské linky všech velikostí a druhů dle vašich představ, přání a možností. Moderní kuchyňské linky si můžete vybrat z mnoha materiálů a povrchových úprav. Naše moderní kuchyňské linky jsou navrženy tak, aby vám usnadnily práci a pohyb v kuchyni.

Levné kuchyňské linky

KUCHYNĚ NA MÍRU
ROHOVÉ KUCHYNĚ
SEKTOROVÉ KUCHYNĚ
RUSTIKÁLNÍ KUCHYNĚ

Rychlý kontakt

Jiří Linhart
Čížkov 59

mob.: 728 827 750
e-mail: truhlarstvilinhart@seznam.cz