Rohové kuchyně

Rohové kuchyně jsou velmi praktické a vhodné pro aktivní vaření. Velkou předností rohové kuchyně je její otevření do prostoru, a proto se dají snadno spojit s obývacím pokojem nebo jídelnou. U rohové kuchyně vám vzniká praktický pracovní trojúhelník, který by vás měl přirozeně vést z jednoho konce na druhý a zpět. Pokud tedy přemýšlíte o pořízení kvalitní rohové kuchyně, kontaktujte naší firmu Truhlářství Linhart.

Kuchyňské linky rohové
Pokud bydlíte v Plzni a okolí a máte problém s prostorem ve vaší kuchyni, neváhejte a kontaktujte nás. Rohové kuchyňské linky od nás budou výborným řešením pro menší a střední kuchyně. Spolu s vámi vytvoříme návrh rohové kuchyňské linky tak, aby byl využit každý centimetr místa.

Levné rohové kuchyně
Vyrobíme vám levné rohové kuchyně na míru přesně pro váš byt, vaše potřeby a možnosti. Nezáleží nám na tom, zda potřebujete vyrobit malou rohovou kuchyni nebo velkou rohovou kuchyňskou linku. Levné rohové kuchyně od nás vynikají především svou kvalitou a odolností materiálu. Důvěřujte kvalitě a zvolte levné rohové kuchyně od nás.

Pro získání inspirace si prohlédněte naši galerii kuchyní

Truhlářství Linhart

Nejlevnější kuchyně pouze u nás. Vyrábíme moderní kuchyňské linky na míru v Plzni a okolí. Luxusní kuchyně za ceny, co zaujmou. Truhlářství Linhart je to pro vás!

 

Moderní kuchyňské linky

Nabízíme moderní kuchyňské linky všech velikostí a druhů dle vašich představ, přání a možností. Moderní kuchyňské linky si můžete vybrat z mnoha materiálů a povrchových úprav. Naše moderní kuchyňské linky jsou navrženy tak, aby vám usnadnily práci a pohyb v kuchyni.

Levné kuchyňské linky

KUCHYNĚ NA MÍRU
ROHOVÉ KUCHYNĚ
SEKTOROVÉ KUCHYNĚ
RUSTIKÁLNÍ KUCHYNĚ

Rychlý kontakt

Jiří Linhart
Čížkov 59

mob.: 728 827 750
e-mail: truhlarstvilinhart@seznam.cz