Rohové kuchyňské linky Plzeň

Rohové kuchyně jsou velmi praktické a vhodné pro aktivní vaření. Velkou předností rohové kuchyně je její otevření do prostoru, a proto se dají snadno spojit s obývacím pokojem nebo jídelnou. U rohové kuchyně vám vzniká praktický pracovní trojúhelník, který by vás měl přirozeně vést z jednoho konce na druhý a zpět. Pokud tedy přemýšlíte o pořízení kvalitní rohové kuchyně, kontaktujte naší firmu Truhlářství Linhart.

rohové kuchyně plzen

Kuchyňské linky rohové

Pokud bydlíte v Plzni a okolí a máte problém s prostorem ve vaší kuchyni, neváhejte a kontaktujte nás. Rohové kuchyňské linky od nás budou výborným řešením pro menší a střední kuchyně. Spolu s vámi vytvoříme návrh rohové kuchyňské linky tak, aby byl využit každý centimetr místa.

Levné rohové kuchyně

Vyrobíme vám levné rohové kuchyně na míru přesně pro váš byt, vaše potřeby a možnosti. Nezáleží nám na tom, zda potřebujete vyrobit malou rohovou kuchyni nebo velkou rohovou kuchyňskou linku. Levné rohové kuchyně od nás vynikají především svou kvalitou a odolností materiálu. Důvěřujte kvalitě a zvolte levné rohové kuchyně od nás.

rohové kuchynské linky

Sektorové kuchyně

Sektorové kuchyňské linky jsou ideální kuchyně pro byty v panelových domech. Sektorové kuchyně můžete poskládat dle libosti. Vyrobíme vám sektorové kuchyňské linky na míru dle vašich přání a představ tak, aby byla ozdobou pro vaši kuchyň.

Rustikální kuchyně

Ti z vás, co milují romantiku, mohou volit do svého bytu, chaty či chalupy rustikální kuchyně. Tyto rustikální kuchyně působí velmi příjemně, vodní dřevem a váš dům či byt promění v teplý a útulný domov. Rustikální kuchyně od nás jsou krásné, propracované do posledního detailu, jsou noblesní a lehce nadčasové.

Kuchyňské linky na míru Plzeň

Kuchyňské linky na míru jsou vyrobeny s kvalitního dřeva a skvěle padnou do každého bytu. Kuchyňské linky na míru vyrobíme tak, že se stanou výborným řešením pro menší, střední i velké prostory vaší kuchyně. Kuchyňské linky na míru jsou navrženy tak, aby vám co nejvíce usnadnily práci a pohyb v kuchyni.

Pro získání inspirace si prohlédněte naši galerii kuchyní